Atanma İsteyen Öğretmen Adaylarına Twitter’ da Büyük Destek

Atama bekleyen öğretmenlerin Twitter’da açtıkları “#Öğretmene40BinYeniAtama” başlığına sanat dünyasından, basın mensuplarına ve siyasilere kadar büyük destek geldi.

Atanma İsteyen Öğretmen Adaylarına Twitter’ da Büyük Destek
Bu içerik 357 kez okundu.

 

Şubat Ayında yapılacak olan atamalarda Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’ dan müjde bekleyen öğretmenlere, Twitter’da açtıkları “#Öğretmene40BinYeniAtama” başlığına sanat dünyasından, basın mensuplarına ve siyasilere kadar büyük destek geldi. Atama bekleyen öğretmenler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a seslenerek, müjdeli haber beklediklerini yazdılar.

Şubatta 40 Bin Atama Talebine  Büyük Destek-#Öğretmene40BinYeniAtama. Şubat ayında 40 bin öğretmen ataması için Bakan Ziya Selçuk'tan müjdeli haber bekleyen öğretmen adaylarının bugün sosyal medyada başlattığı etikete rekor sayıda paylaşım yapıldı. #Öğretmene40BinYeniAtama hashtagi kısa sürede trend topic olarak ses getirdi. Etikete sanat dünyasından, basın mensuplarına ve siyasilere kadar büyük destek geldi. 

#Öğretmene40BinYeniAtama etiketine atılan tweetlerden bazıları şu şekilde:

#Öğretmene40BinYeniAtama

40 BİN ananın duası 

40 BİN öğrencinin mutluluğu 

40 BİN öğretmenin mesleğine ve yavrularına kavuşması

Ve Binlerin hayali  için 

Gelecek nesiller sizin eseriniz olacak sevgili gençler.

 #Öğretmene40BinYeniAtama

#Öğretmene40BinYeniAtama Mücadelemiz  emeklerimizin meyvesini alana dek sürecektir. İnanın öğretmenlerim artık bizler de tercih dönemlerinde sağlıklı tercih yapma zamanı gelecektir. 

Ücretli öğretmenliğin son bulması için .  Atama bekleyen öğretmenler göreve hazır sayın bakanım @ziyaselcuk  #Öğretmene40BinYeniAtama

#Öğretmene40BinYeniAtama  Sn  @ziyaselcuk  7 Şubatta müjdeli haberleriniz olacak mıdır? O gün ekranlara kitleneceğiz. Daha önceki atama töreninde müjde verdiniz, şimdi de ANA atamanın müjdesini ve en yakın zamanda duyurusunu bekliyoruz.
Öğretmen ihtiyacı varken, öğretmensiz okul kalmasın Derslere işin ehli olan, alanında 4 yıl eğitim alan öğretmenler girsin. 144.643 öğretmen açığına ana atama dönemi olan Şubatta ADİL KONTENJAN dağılımı ile 40.000 atama duyurusu gelsin. @ziyaselcuk  #Öğretmene40BinYeniAtama

#Öğretmene40BinYeniAtama Ana atama dönemi olan Şubat geldi. 40 bin atama da gelsin. 144.643 öğretmen ihtiyacına 40 bin atama elzemdir. Size inanıyoruz Sn Bakanım Sn Cbaşkanım  müjdenizi bekliyoruz. @ziyaselcuk  @RT_Erdogan

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı 600 İşçi Alacak
Milli Savunma Bakanlığı 600 İşçi Alacak
Adli Tıp Kurumu 71 Sözleşmeli Personel Alacak
Adli Tıp Kurumu 71 Sözleşmeli Personel Alacak