MSÜ Sınav Sonuçları Açıklandı!

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı! Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), hayaline sahip on binlerce aday, 7 Nisan tarihinde gerçekleşen sınava katılım gösterdi. ÖSYM, 26 Nisan bugün yaptığı duyuru ile MSÜ sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

MSÜ Sınav Sonuçları Açıklandı!
Bu içerik 452 kez okundu.

ÖSYM SORGULAMA SAYFASI İLE MSÜ SINAV SONUÇLARI

7 Nisan tarihinde gerçekleştirilen Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınav sonuçları sorgulama işlemleri ÖSYM sayfası üzerinden gerçekleştiriyor.

Adaylar sınav sonuçlarını; T.C. Kimlik Numarası ve şifreleri ile ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden ve mobil uygulamalarından öğrenebilecekler. Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecek. İnternet sayfasında ilan edilen sonuç bilgileri adaylara tebliğ hükmündedir.

ÖSYM, adaylara yönelik sınav sonuç belgelerinin doğrulanmasını sağlamak üzere "Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi" işlemini hizmete sunmuştur. Bu amaçla kullanılmak üzere Sınav Sonuç Belgelerinin en alt kısmına, sistem tarafından rastgele üretilmiş bir "Sonuç Belgesi Kontrol Kodu" basılmaktadır. Söz konusu işleme https://sonuc.osym.gov.tr üzerinde Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi sayfasından ulaşılmaktadır.

Adaylar sınav sonuçlarını; T.C. Kimlik Numarası ve şifreleri ile ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden ve mobil uygulamalarından öğrenebileceklerdir. Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternet sayfasında ilan edilen sonuç bilgileri adaylara tebliğ hükmündedir.

ÖSYM, adaylara yönelik sınav sonuç belgelerinin doğrulanmasını sağlamak üzere "Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi" işlemini hizmete sunmuştur. Bu amaçla kullanılmak üzere Sınav Sonuç Belgelerinin en alt kısmına, sistem tarafından rastgele üretilmiş bir "Sonuç Belgesi Kontrol Kodu" basılmaktadır.

Milli Savunma Üniversitesi MSÜ Türk Silahlı Kuvvetleri Askeri Öğrenci Ösym
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı 600 İşçi Alacak
Milli Savunma Bakanlığı 600 İşçi Alacak
Adli Tıp Kurumu 71 Sözleşmeli Personel Alacak
Adli Tıp Kurumu 71 Sözleşmeli Personel Alacak